VALORANT YENİ AJANI GEKKO İLE TANIŞIN

Los Angeles çocuğu Gekko’ya ve belalı tayfasının üyeleri Şaşkın, Kankuş, Zorba ve Pofu’ya selam verin. Takımınız bölgeye girmekte zorlanıyor mu? Şaşkın’la düşmanlara plazma atışları yapın ya da Kankuş’u alanı gözetlemesi ve sonra da rakipleri yıkıcı plazmaya boğması için gönderin. Spike’ı kurup imha bile edebiliyor! Pofu biraz tehlikeli. Fırlattığın yerde büyük bir alana yayılıp patlamaya eğilimli. Son olarak Zorba ise düşmanlara plazma patlamasıyla kafa atarak bela oluyor. Ekibi toplayın ve tozu dumana katın. Yetmedi mi? E tekrar yapın!

GEKKO YETENEKLERİ

Wingman (Q)

Gekko, Wingman’ı kuşanır ve Wingman’ı fırlatır. Wingman, gördüğü ilk düşmana sarsıcı bir patlama yapar. Bir diğer kullanım şekli ise Wingman’ı Spike kurmak ya da çözmek için kullanabilir. Tabi Spike kurmak için Gekko envanterinde Spike’a sahip olmalı.

Dizzy (E)

Gekko, Dizzy’yi kuşanır ve Dizzy havada süzülür. Dizzy bir plazma ışını gönderir, plazma tarafından vurulan rakipler kör olur.

Dizzy’nin süresi dolduğunda, hareketsiz bir küreye dönüşür. Kısa bir sürenin ardından Gekko başka bir atış yapmak için onu alabilir.

Mosh Pit (C)

Gekko, Mosh Pit’i kuşanır. KAY/O’nun bombasına benzer bir şekilde çalışıyor. Mosh Pit, fırlattığınız yerde bölünüyor ve kısa bir gecikmenin ardından geniş bir alanı kapsayan şekilde patlıyor. İki farklı şekilde fırlatılabiliyor.

Thrash (X)

Gekko, Thrash’i kuşanır. Gekko, Thrash’i fırlatır rakibe vardığında patlayarak rakibi hareket edemez hale getirir. Thrash, patladıktan sonra yerden alınarak bekleme süresinin ardından tekrar kullanılabiliyor.

Yorum Yap

Aradığın kelimeyi yaz ve ENTER tuşuna bas ;)

Sepet (0)