VALORANT GAME CHANGERS CHAMPİONSHİP 2023

Brezilya’nın São Paulo şehri 28 Kasım – 3 Aralık tarihleri arasında VALORANT Game Changers Championship 2023 turnuvasına ev sahipliği yapacak.

VALORANT Game Changers Championship, 2023 Game Changers serisinin en iyi sekiz takımının kendi bölgelerini temsil etmek üzere çarpışacağı zirve olacak. Bu takımlar büyük turnuvalarda zafer kazanarak ve kendi bölgelerinde en çok tur puanını toplayarak bu şampiyonaya katılmaya hak kazandılar. Kuzey Amerika’dan EMEA, Asya-Pasifik, Doğu Asya, Brezilya ve Latin Amerika’ya kadar VALORANT’ın en yetenekli kadınları bu turnuvada yer alacak.

Turnuva Formatı

Turnuvanın ilk turları çifte eleme formatında ve üç maçlık seriler halinde oynanacak. Aynı bölge elemelerinden gelen takımlar fikstürün zıt taraflarına yerleştirilecek. Geriye yalnızca iki takım kaldığında ise beş maç sürecek büyük final serisinin sonunda 2023 Game Changers Dünya Şampiyonu belirlenecek.

TURNUVA TABLOSU

KARŞILAŞMA TAKVİMİ

Ayrıca turnuva canlı yayınını izleyen izleyicileri çeşitli ganimetler bekliyor. İzleyicilerin ganimet kazanma hakkı elde etmek için izleyicilerin VALORANT hesaplarını YouTube veya Twitch hesaplarına bağladıktan sonra karşılaşma saatlerinde ve final gününde ganimet veren kanallardan Game Changers Dünya Şampiyonası’nı izlemeleri gerekiyor.

Canlı yayınları izlemek için:
Resmi Twitch kanalı
Resmi Youtube kanalı

Yorum Yap

Aradığın kelimeyi yaz ve ENTER tuşuna bas ;)

Sepet (0)