Türkiye Şampiyonluk Ligi 4. hafta 2. gün tamamlandı

TCL Türkiye Şampiyonluk Ligi 4. hafta 2. gün karşılaşmaları tamamlandı. İkinci günde oynanan karşılaşmalara ve oluşan puan tablosuna bir göz atalım.

Zirve yarışı kısa bir aranın ardından devam ediyor. FUT ve SUP zirvedeki Wildcats’i yalnız bırakmıyor.

GAL VS 5R

Günün ilk karşılaşmasında Galakticos ve 5 Ronin karşı karşıya geldi. Yavaş başlayan maçta ilk kan dakika 9’da alt koridorda döküldü. Erken oyunda eşit geçen mücadelenin sonunda dakika 21’de üst koridorda yakalanan 5R ormancı ve alt koridor üçlüsü ölünce Galakticos kolay bir Baron aldı. Dakika 26’da orta koridorda gerçekleşen takım savaşını kazanan Galakticos karşılaşmayı bitirdi.

Karşılaşmayı kazanan Galakticos dört maçlık mağlubiyet serisine son verdi. Karşılaşmanın MVP’si Ruep seçildi.

NSR VS SUP

Günün ikinci karşılaşmasında Papara SuperMassive ve Nasr Esports karşı karşıya geldi. Dakika 7’de ilk kanı alan oyuncu Scorth olurken skoru veren isim Mia oldu. Erken oyunda eşit geçen bir mücadele izledik. Orta oyunun başında gerçekleşen takım savaşını NSR kazandı savaş sonrasında üçüncü ejderlerini aldı. Dakika 22’de yanlış bir Baron kararı NSR için felaketi getirdi. Baronu ve üç skoru almayı başaran SUP üstüne ejderhayı almayı başardı. Dakika 29’da ejderi ve sonrasında takım savaşını kazanan SUP kolay bir Baron aldı. Dakika 34’de son takım savaşını kazanan SUP maçı bitirmek için orta koridordan ilerledi. SuperMassive altıncı galibiyetini alırken karşılaşmanın MVP’si Haru seçild.

BJK VS DP

Günün üçüncü karşılaşmasında Dark Passage ve Beşiktaş karşı karşıya geldi. Dakika 3’de rakip ormana giren DP ormancı ve üst koridor ikilisi ilk kanı almayı başardı ama karşılığında iki skor verdi. Erken oyunda bol aksiyonlu geçen eşit bir mücadele izledik. Dakika 24’de DP ejderi alırken rakibi BJK baronu almayı başardı. Dakika 30’da ejderi alan Beşiktaş sonrasında takım savaşını kazanınca üst koridor inhibitörünü almayı başardı. Dakika 33’de baron için gerçekleşen takım savaşını Dark Passage kazanınca kolay bir baron aldı. Dakika 36’da ejder için gerçekleşen takım savaşın kazanan DP alev ruhunu aldı. Orta koridor inhibitörünü alan DP üst koridorda gerçekleşen takım savaşını kazanınca maçı bitirdi. Dark Passage beşinci galibiyetini alırken maçta MVP Jool seçildi.

FUT VS IW

Günün son karşılaşmasında FUT Esports ve Denizbank Istanbul Wildcats karşı karşıya geldi. Günün en çok beklenen karşılaşmasında erken dakikalarda rakip ormana giren Mojito rakibine ilk kanı veren isim oldu. Aksiyon dolu erken oyunu FUT rakibinin yaklaşık 3 bin altın önünde tamamladı. Dakika 22’de ejder için gerçekleşen takım savaşını ve ejderi FUT kazandı. Dakika 29’da Baron’u alan Wildcats üç skor verdi. Dakika 33’de Mojito attığı çarp ile rakibinden ejderi çalarak takımına dağ ruhunu kazandırdı. Ejderin ardından gerçekşelen takım savaşını kazanan FUT katliamın ardından orta koridordan ilerleyerek maçı bitirdi. Maçta MVP Tempt seçildi.

Yorum Yap

Aradığın kelimeyi yaz ve ENTER tuşuna bas ;)

Sepet (0)