TCL’DE 5. HAFTA TAMAMLANDI!

Türkiye Şampiyonluk Ligi 5. hafta 3 gün süren karşılaşmaların ardından tamamlandı. Süper haftanın tamamlanmasının ardından oluşan puan tablosu şe şekilde:

Oynanan karşılaşmaların ardından haftayı 3-0 tamamlayan Denizbank İstanbul Wildcats karşısına çıktığı NASR Esports’u mağlup etmeyi başararak lig aşamasını 1. bitirmeyi neredeyse garantiledi. Aynı şekilde NASR Esports 5. haftanın ardından lig aşamasını 2. tamamlamayı garantiledi.

Eternal Fire ilk gün IW karşısında aldığı mağlubiyetin ardından haftayı 2 galibiyetle kapatarak 3. sıradaki yerini korumayı başardı. Eternal Fire için FUT Esports galibiyeti oldukça önemliydi.

FUT karşısına çıktığı SUP karşısında aldığı galibiyet ile dördüncü sıraya yükselmeyi başardı. FUT Esports ve Papara SuperMassive dördüncülüğü paylaşıyor.

Beşiktaş, Dark Passage ve Galakticos 4 galibiyet ile 6. sırayı paylaşıyor. DP haftayı 2 galibiyet ile tamamlarken BJK ve GAL haftayı galibiyetsiz tamamladı. Önümüzdeki hafta gerçekleşecek DP vs BJK karşılaşması mevsim finalleri yolunda oldukça kilit bir karşılaşma olacak.

Yorum Yap

Aradığın kelimeyi yaz ve ENTER tuşuna bas ;)

Sepet (0)