TCL 6. HAFTA KARŞILAŞMALARI TAMAMLANDI!

Türkiye Şampiyonluk Ligi (TCL) 6. haftayı geride bıraktık. Böylelikle mevsim finalleri öncesi geriye yalnızca bir hafta kaldı. BoostGate Esports, Beşiktaş Esports, Papara SuperMassive ve Dark Passage mevsim finallerine katılmayı garantileyen takımlar olurken son haftaya girdiğimizde geriye yalnızca iki takıma yer kaldı. FUT Esports, Misa Esports ve NASR Esports önümüzdeki hafta son iki bilet için mücadele edecek.

Önümüzdeki hafta NASR Esports’u zorlu karşılaşmalar bekliyor. Beşiktaş ve SuperMassive karşısına çıkacak takım daha önce oynadığı karşılaşmalarda bu iki takıma karşı kazanmayı başaramamıştı. Mevsim finallerine katılabilmeleri için kazanmaları şart.

FUT Esports bu üç takım arasında nispeten daha kolay eşleşmeye sahip tek takım diyebiliriz haftanın ilk maçına Galakticos karşısında çıkacak takımın galibiyet alması halinde mevsim finallerine katılma şansı büyük oranda artıyor.

Misa Esports son hafta karşılaşmalarına Dark Passage ve BoostGate karşısında çıkacak, NASR’ın sahip olduğu eşleşmeden daha kolay görünüyor olsa bile garanti bir galibiyet son 6 ya girme şanslarını arttıracaktır.

NASR Esports’un son 2 maçını kaybetmesi halinde Misa ve FUT mevsim finallerine katılacak. NASR tek bir galibiyet alırsa ve Misa galibiyet alamazsa ikili averajdan dolayı Misa mevsim finallerinin dışında kalıyor. Eğer NASR ve FUT arasında bir eşitlik sağlanırsa bu kez mevsim finallerinin dışında kalan takım NASR Esports olacak.

Yorum Yap

Aradığın kelimeyi yaz ve ENTER tuşuna bas ;)

Sepet (0)