TCL 5. HAFTA 1. GÜN KARŞILAŞMALARI TAMAMLANDI

Türkiye Şampiyonluk Ligi 6. hafta 1. gün karşılaşmaları tamamlandı. Oynanan karşılaşmaların ardından ligde puan durumu ve maç sonuçları şu şekilde:

Türkiye Şampiyonluk Ligi 6. hafta 1. günde neler olmuş gelin birlikte bir bakalım.

SUP vs FUT

Günün ilk karşılaşması Papara SuperMassive ve FUT Esports arasında oynandı. Uzun süre ilk kanın dökülmediği karşılaşmanın erken oyunun sonlarına doğru dakika 13’de FUT oyuncuları rakip ormanda HolyPhoenix’i yakalayınca ilk kanı Mia verirken skoru alan Tempt oldu. Erken oyunda yaklaşık 4 bin altın öne geçen FUT dakika 17’de aldığı üçüncü ejderin ardından 3 skor almayı başardı. Dakika 22’de alınan Baron’un ardından Bulut Ruhu’nu alan FUT Esports baron güçlendirmesiyle üst ve orta koridor inhibitörlerini aldı sonrasında çıkan takım savaşını kazanan FUT dakika 26’da karşılaşmadan galibiyet ile ayrıldı. Karşılaşmada MVP Starscreen seçildi.

5R vs DP

Günün ikinci karşılaşmasında Dark Passage ve 5 Ronin karşı karşıya geldi. Orta koridora atılan baskın ile dakika 6’da ilk kanı alan oyuncu chef oldu. Erken oyunun eşit geçtiği mücadelenin 19. dakikasında ejder için verilen takım savaşını kazanan Dark Passage oldu.

Dakika 25’de orta koridorda gerçekleşen takım savaşını kazanan Dark Passage kolay bir baron aldı. Baron güçlendirmesiyle 3 inhibitör kulesini alan Dark Passage rakip nişancıyı düşürünce kolay bir galibiyet aldı. Karşılaşmada MVP Jool seçildi.

IW vs GAL

Günün üçüncü karşılaşması Denizbank Istanbul Wildcats ve Galakticos arasında oynandı. Dakika 8’de ilk kanın döküldüğü maçta skoru alan isim Soboro oldu. Eşit geçen erken oyunun ardından dakika 20’de rakibini üst koridorda yakalayan Galakticos, Parus’u düşürünce Baron kararı aldı ama bu karar pahalıya patladı verilen 3 skor ile birlikte Baron’u rakibine kaptırdı. Dakika 25’de kazanılan takım savaşının ardından Okyanus Ruhu’nu alan Wildcats sonrasında üst ve orta koridor inhibitörlerini aldı. Dakika 28’de alınan kolay baronun ardından alt koridordan kuşatma yapan Wildcats inhibitörün ardından kazandığı takım savaşıyla maçı bitirdi. Karşılaşmada galibiyeti alan Istanbul Wildcats olurken MVP Köfte seçildi.

BJK vs NSR

Günün son karşılaşmasında Beşiktaş ve Nasr Esports karşı karşıya geldi. Karşılaşmanın erken dakikalarında üst koridora baskın yapan Typhoon, Kireas’ın karşı baskınıyla ilk kanı verirken skoru alan isim Kireas oldu. Erken oyunu iyi oynayan Beşiktaş dakika 14’de rakibine hem ejderi hem de 3 skoru verdi. Dakika 22’de rakip destek ve üst koridoru düşüren NSR kolay bir Baron aldı. Güçlendirme ile alt ve orta koridor inhibitörünü alan NSR üçüncü ejderini aldı. Dakika 28’e geldiğimizde Nasr Esports kuşatma yaparken fabFabulous’u düşüren Beşiktaş kolay bir Baron aldı. Rüzgar Ruhu’nu Dakika 30’da NSR aldı. Dakika 35’de Baron’u alan Beşiktaş çıkan takım savaşını kaybedince karşılaşmanın galibi Nasr Esports olurken MVP Ophelia seçildi.

Yorum Yap

Aradığın kelimeyi yaz ve ENTER tuşuna bas ;)

Sepet (0)