TCL 2. LİG’DE LİG AŞAMASI TAMAMLANDI!

TCL 2. Lig’de lig aşaması tamamlandı, 10 takımın 8 hafta süren kıyasıya mücadelesinin ardından 6 takım mevsim finallerine katılmaya hak kazandı. Gelin puan tablosuna ve sonuçlarına bir göz atalım.

Lig aşamasında aldıkları 13 galibiyet ile ligin zirvesinde yer alan takımlar sırasıyla Lynch Esports, Phoenix Esports ve Comanchero Gaming oldu. Bu üç takımın puanları eşit olmasına rağmen sıralamanın yukarıdaki tablodaki gibi olmasının sebebi takımların arasındaki averaj farkından kaynaklanıyor. PHX ve CHG arasında oynanan eşitlik bozma mücadelesini kazanan takım Phoenix Esports olduğu için ligin ikinci sırasında yer alıyor.

NONAME aldıkları 12 galibiyet 6 mağlubiyet ile lig aşamasını dördüncü sırada tamamlamayı başardı. Kim Esports 11 galibiyetle lig aşamasını beşinci sırada tamamlarken, Hallow Crows ise 8 galibiyet ile mevsim finallerine katılmayı hak eden son takım oldu.

Ascendance, PCIFIC Espor, Mübeccel Espor ve Venus ilk altı takımın arasına giremediği için mevsim finallerinin dışında kaldı. Venus 8 haftanın sonunda ligde galibiyet alamayan tek takım oldu.

Kış Mevsimi Finalleri’nin ne zaman başlayacağı henüz net değil önümüzdeki günlerde tarihler netleştiği zaman konuyla ilgili yazımızı okuyabilirsiniz.

Yorum Yap

Aradığın kelimeyi yaz ve ENTER tuşuna bas ;)

Sepet (0)