PAPARA SUPERMASSIVE, SEZON KUPASI ŞAMPİYONU!

TCL 2024 Sezon Kupası final karşılaşmasında Papara SuperMassive ve Misa Esports karşı karşıya geldi. Karşılaşmayı 2-0 geriden gelerek 3-2 kazanmayı başaran Papara SuperMassive şampiyon olmayı başardı.

Serinin ilk maçında 23 dakikanın ardından hızlı bir galibiyet ile başlayan Misa Esports, serinin ikinci maçında ilk maça kıyasla biraz zorlanarak 34 dakikanın sonunda ikinci galibiyetine ulaşmayı başardı. Üçüncü maçtan itibaren biraz daha koridoru kazanmaya odaklı şampiyon tercihlerinde bulunan Papara SuperMassive üçüncü maçta gösterdiği dominant performansı ile galibiyete ulaşarak seride ilk galibiyetine ulaştı. Luger üçüncü maçta olduğu gibi dördüncü maçta yine Kalista tercihi ile farkını ortaya koydu ve takımını sırtladı. Karşılaşmanın dördüncü maçını kazanan Papara SuperMassive seride durumu eşitlemeyi başararak seriyi beşinci maça götürdü.

Serinin beşinci ve son maçında Luger’in Kalista’sını yasaklayan Misa Esports seri genelinde ilk kez Varus tercihini rakibine kaptırdı. Alt koridor odaklı oyununu sürdüren Papara SuperMassive elde ettiği üstünlüğü haritanın tamamına yayarak 26 dakikanın ardından galibiyete ulaştı. Karşılaşmayı 3-2 kazanan Papara SuperMassive Sezon Kupası’nın sahibi oldu.

Yorum Yap

Aradığın kelimeyi yaz ve ENTER tuşuna bas ;)

Sepet (0)