MSI 2023 ÖN ELEME A GRUBU 1. GÜN KARŞILAŞMALARI TAMAMLANDI

Turnuvanın ikinci gününde A grubu birinci tur karşılaşmaları oynandı. Dün gerçekleşen karşılaşmalarda günün ilk maçında BLG ve R7 karşı karşıya gelirken günün ikinci maçında ise GG ve GAM karşı karşıya geldi. Karşılaşmaları kazananlar bir üst tura çıkarken kaybedenler ise kaybedenler grubundan devam edecek.

Günün ilk karşılaşmasında Bilibili Gaming ve Movistar R7’nın karşı karşıya geldiği seride dominant bir performans ile rakibini geçmeyi başaran Çin temsilcisi Bilibili Gaming bir üst tura çıkmayı başardı. Takım olarak iyi oynayan BLG özellikle alt koridorda ortaya koyduğu fark ile dikkat çekerken üst koridorda nispeten daha zayıf göründü.

Günün ikinci karşılaşmasında Golden Guardians ve GAM Esports karşı karşıya geldi. Serinin ilk maçında Gori, Stixxay ve huhi’nin gösterdiği iyi performans ile kolay bir galibiyet alan GG serinin ikinci maçında benzer bir performans ile dominant bir galibiyet almayı başardı. Stixxay ikinci maçta turnuvanın ilk Beşte Beş’ini yapmayı başardı. Golden Guardians alınan galibiyetle ikinci turda BLG ile eşleşmiş oldu.

A ve B grubunun ikinci tur karşılaşmaları bugün oynanacak.

Yorum Yap

Aradığın kelimeyi yaz ve ENTER tuşuna bas ;)

Sepet (0)