LEC PLAYOFF 1. TUR KARŞILAŞMALARI TAMAMLANDI!

Geçtiğimiz hafta sonu oynanan LEC Bahar Mevsimi Finalleri üst grup 1. tur karşılaşmalarının tamamlanmasıyla birlikte rakiplerini mağlup etmeyi başaran Fnatic, G2 Esports, Team Vitality ve Team BDS ikinci tura çıktı. SK Gaming, Team Heretics, GIANTX ve MAD Lions KOI aldıkları mağlubiyetin ardından turnuvaya kaybedenler grubundan devam edecek.

İkinci turun ilk karşılaşmasında Team Vitality ve Team BDS eşleşirken, ikinci karşılaşmada G2 Esports ve Fnatic karşı karşıya gelecek. İkinci turu geçmeyi başaran takımlar yarı finallere çıkacağı bu karşılaşmalar oldukça önemli olacak.

Aldıkları mağlubiyetin ardından kaybedenler grubu birinci tur eşleşmelerinin ilk maçı yarın akşam Team Heretics ve SK Gaming arasında oynanacak. Aynı gün oynanacak ikinci karşılaşmada MAD Lions KOI ve GIANTX karşı karşıya gelecek. Kaybedenin evine döneceği karşılaşmalar takımlar için turnuvaya devam yolunda son şansları.

Üst grup ikinci tur karşılaşmaları ise bu akşam saat 18:00’da başlıyor. Karşılaşma sonuçlarına ve maç takvimine internet sitemizden ulaşabilirsiniz.

Yorum Yap

Aradığın kelimeyi yaz ve ENTER tuşuna bas ;)

Sepet (0)