LEC GRUP AŞAMASINDA A GRUBUNUN İKİNCİ KAZANANI KOI OLDU

Geçtiğimiz hafta LEC grupları ve karşılaşmalar belli olmuştu. Geçtiğimiz cumartesi günü oynanan karşılaşmalarla birlikte grup aşamasında ilk tur tamamlanmış oldu.

KOI VS SK GAMING

Cumartesi günü oynanan ikinci karşılaşmada normal sezonun üçüncüsü ve yedincisi karşı kaşıya geldi.
Serinin birinci maçında ilk kanı alan KOI orta koridor ve ormancı ikilisi oldu. İlk skoru Malrang alırken ikinci skoru Larssen almayı başardı. Malrang erken oyunda orta koridora adeta kamp kurdu 6 dakikada 3 baskın yapan KOI ormancısı her baskından skor çıkarmayı başardı. Dakika 9’da KOI vadinin alametini alırken SK ise oyunun ilk ejderini aldı. Markoon’un alt koridora yaptığı baskına karşı baskın ile karşılık veren KOI aldıkları 2 skor ile dakika 12’de 4 bin altın öne geçmeyi başardı. Dakika 25’de ilk baronu alan KOI oldu. Dakika 27’ye gelene kadar oyun başında elde ettiği altın farkını hiç kaybetmeyen KOI farkı 10 bine çıkarmıştı. Alt ve üst koridor inhibitörünü kaybeden SK için artık yolun sonuna gelinmişti. Baron güçlendirmeli minyonlarla kuşatma yapan KOI seride ilk maçı kazanmayı başardı.

Serinin ikinci maçında önde yakalanan Trymbi rakip nişancıya ilk kanı vermiş oldu. Dakika 9’da vadinin alametini almaya çalışan SK hem alameti Malrang’a çaldırdı hem de sonrasında çıkan savaşta 2 skor verdi. Dakika 27’de SK Gaming ormancısı Markoon üst nehirde yakalanınca KOI barona başladı ama SK onları durdurmayı başardı. Dakika 33’de barona başlayan KOI bu sefer Makroon’dan gelen çarp ile baronu rakibine kaptırdı.

SK baronu almayı başarsada sonrasında 3 skoru rakibine verdi. Dakika 35’de orta koridor ikinci kulesini kuşatan SK kuleyi aldı ama aldıkları bu kule onlara pahalıya patladı. Takım savaşını hiç skor vermeden aldıkları katliam ile kazanan KOI orta koridordan maçı kapatmaya gitti. Seride ikinci galibiyetini alan KOI bir üst tura çıkarak Team Vitality’nin rakibi olmuş oldu.

Yorum Yap

Aradığın kelimeyi yaz ve ENTER tuşuna bas ;)

Sepet (0)