LEC 3. hafta 3. gün karşılaşmaları tamamlandı

Dün gece oynanan karşılaşmaların bitmesiyle LEC 3. hafta 3. gün karşılaşmaları tamamlandı. Üçüncü haftanın sonunda oluşan LEC puan tablosu şu şekilde:

POSTAKIMWINLOSE
1Team Vitality72
2MAD Lions72
3SK Gaming63
4G2 Esports63
5Team BDS54
6Team Heretics45
7KOI45
8Astralis36
9Fnatic27
10Excel18

BDS vs TH

Günün ilk karşılaşmasında Team BDS ve Team Heretics karşı karşıya geldi. Karşılaşmayı kazanan Team BDS ilk 5’e girmeyi başardı. Maçın MVP’si Crownie seçildi.

KOI vs AST

Günün ikinci karşılaşmasında KOI ve Astralis karşı karşıya geldi. Karşılaşmayı kazanan takım grup aşamasına kalmayı garantilerken kaybeden takım olası bir Fnatic tiebreaker maçı oynayacaktı. Karşılaşmanın kazananı KOI oldu. Karşılaşmanın MVP’si Larssen oldu.

SK vs FNC

Günün üçüncü karşılaşmasında SK Gaming ve Fnatic karşı karşıya geldi. Fnatic karşılaşmayı kazanması durumunda Astralis ile grup aşaması için tiebreaker oynayacak. SK Gaming kazanması durumunda ikincilik şansını sürdürebilecekti. Karşılaşmanın kazananı SK Gaming oldu. Fnatic grup aşamasına kalmayı başaramadı. Karşılaşmanın MVP’si Exakick seçildi.

MAD vs G2

Günün son karşılaşmasından önce MAD Lions ve G2 Esports karşı karşıya geldi. Temsilcilerimiz Nisqy ve Broken Blade’in karşı karşıya geldiği maçta kazanan Nisqy’li MAD Lions oldu. MAD aldığı galibiyet ile ilk 2’yi garantilemiş oldu. Karşılaşmanın MVP’si Elyoya seçildi.

VIT vs XL

Günün son karşılaşmasında Vitality ve Excel karşı karşıya geldi. Vitality kazanması durumunda grup aşamasına 1. olarak girecekti. Karşılaşmanın kazananı Team Vitality oldu. Karşılaşmanın MVP’si Photon seçildi.

Yorum Yap

Aradığın kelimeyi yaz ve ENTER tuşuna bas ;)

Sepet (0)