LEC 3. hafta 2. gün karşılaşmaları tamamlandı

Dün gece oynanan G2 vs KOI karşılaşmasıyla birlikte LEC 3. hafta 2. gün karşılaşmaları tamamlandı. LEC zirvesinde 3 takım yer alıyor, bunlar MAD, G2 ve VIT olmakla beraber 2.lik mücadelesinde onları takip eden SK Gaming 4. sırada yerini almış durumda.

POSTAKIMWINLOSE
1MAD Lions62
G2 Esports62
Team Vitality62
4SK Gaming53
5Team BDS44
Team Heretics44
7Astralis35
KOI35
9Fnatic26
10Excel17

SK Gaming 5. galibiyetine XL karşısında ulaştı.

Haftanın 1. gününde aldığı Astralis mağlubiyetinin ardından Excel karşısında aldığı galibiyet ile ligde 4. sıraya oturmayı başardı. Karşılaşmanın MVP’si Exakick seçildi. Excel gruplara kalma şansını aldığı bu mağlubiyet ile kaybetti.

Vitality Liderlik yarışından kopmadı.

Dün aldıkları mağlubiyetin ardından çokça tartışmaya sebep olan Vitality bu sefer BDS karşısında aldığı galibiyet ile durumu düzeltmeyi başardı. Liderlik yarışını sürdüren Vitality’de karşılaşmanın MVP’si Photon seçildi.

MAD Lions, Nisqy’nin omuzlarında yükseliyor.

Team Heretics karşısında zorlanan MAD Lions karşılaşmayı kaybediyorken Nisqy’nin iyi performansı ve yaptığı beşte beş sayesinde maça tutunmayı başardı. Geri dönüşüyle karşılaşmayı kazanan MAD Lions liderlik yarışını sürdürüyor. Karşılaşmanın MVP’si Nisqy seçildi.

Nisqy beşte beşi böyle yaptı:

Astralis 2 günde 2 galibiyet aldı.

Grup aşaması yarışında Fnatic karşısına çıkan Astralis aldığı galibiyet ile haftanın 2. galibiyetine ulaştı. Grup aşamasına kalma yönünde büyük bir adım atmış oldu. Karşılaşmanın MVP’si Finn seçildi.

Finn’in Gnar performansı:

G2 Esports, KOI karşısından galibiyet ile ayrıldı.

Önceki gün Team BDS karşısında galibiyet alan G2 Esports dün KOI karşısına çıktığı mücadeleden galibiyet ile ayrıldı. Karşılaşmanın MVP’si Mikyx seçildi. Zirve yarışını sürdüren G2 Esports bugün birincilik için MAD karşısına çıkacak. Karşılaşmada temsilcilerimiz Nisqy ve Broken Blade karşı karşıya gelecek.

Yorum Yap

Aradığın kelimeyi yaz ve ENTER tuşuna bas ;)

Sepet (0)