LCS PLAYOFF ÜST GRUP 1. TUR TAMAMLANDI

LCS lig aşamasını ilk 4 sırada tamamlayan takımlar mevsim finallerine üst gruptan katılırken diğer iki alt gruptan katılmıştı. Dün gece geç saatlerde oynanan Cloud9 vs CLG karşılaşmasının ardından üst grup 1. tur karşılaşmaları tamamlandı.

Tabloda göründüğü üzere ilk turda C9 ve CLG karşılaşmasının yanı sıra FLY ve 100 karşılaşmasının kazananı belli olmuştu. FlyQuest, 100 Thieves karşısında 3-2 aldığı galibiyet ile kendisini bir üst tura çıkarmayı başarmıştı. Dün gece CLG karşısında 3-1 kazanan Cloud9 ise FlyQuest’in sonraki rakibi oldu. Bu karşılaşma 30 Mart gecesi oynanacak.

Öncesinde bu gece oynanacak 100 Thieves vs Golden Guardians eşleşmesinin kazananı pazar gecesi Evil Geniuses vs CLG eşleşmesinin kazananı ile eşleşecek. Alt grubun kazananlarının karşılaşması ise 31 Mart gecesi oynanacak eşleşme ile 30 Mart gecesi kaybedenin karşısına kimin çıkacağını belirleyecek.

Kısaca daha anlaşılır mevcut durumu anlatmak gerekirse C9 ve FLY yarı final karşılaşması oynayacak.
Temsilcimiz Closer ve Luger’in takımları 100 Thieves ve CLG ise kaybettikleri ilk serinin ardından son şans için alt grupta mücadele ediyorlar. Mevsim Finaline ulaşabilmek için üç seri kazanmaları gerekiyor.

Yorum Yap

Aradığın kelimeyi yaz ve ENTER tuşuna bas ;)

Sepet (0)