LCS 4. HAFTA 1. GÜN KARŞILAŞMALARI TAMAMLANDI

Dün oynanan karşılaşmalarla birlikte 4. hafta 1. gün karşılaşmaları tamamlanan LCS de son duruma bir göz atalım.

POSTAKIMWINLOSE
1FlyQuest70
2Evil Geniuses52
Cloud952
4100 Thieves43
5TSM34
CLG34
Team Liquid34
Golden Guardians34
9Immortals25
10Dignitas07

EG vs 100T

Günün ilk karşılaşmasında Temsilcimiz Closer’ın bulunduğu 100 Thieves ve Evil Geniueses karşı karşıya geldi. Karşılaşmanın galibi Evil Geniueses oldu. EG aldığı galibiyet ile 2.liği Cloud9 ile paylaşıyor.

IMT vs FLY

Günün ikinci karşılaşmasında namağlup FlyQuest temsilcimiz Fleshy’nin bulunduğu Immortals karşısına çıktı. IMT 3. galibiyetini alma umuduyla çıktığı karşılaşmadan galibiyet alamadı. Aldığı galibiyet ile ligde namağlup birincilik pozisyonunu koruyan FlyQuest bu sezonun şampiyonu olma yolunda ilerliyor.

TL vs CLG

Günün üçüncü karşılaşmasında temsilcimiz Luger’in takımı CLG ve Team Liquid karşı karşıya geldi. Değişen yama ile birlikte alt koridorda daha farklı tercihler görmeye başladık. CLG baronu aldıktan sonra sayıca dezavantajlı olduğu takım savaşını Luger’in yaptığı dörtte dört sonrası kazandı. Bu takım savaşı aynı zamanda maçın kırılma noktasıydı. Karşılaşmanın galibi CLG oldu. İlk haftaya 2-0 başlayan CLG 4. haftada üçüncü galibiyetine ulaşmayı başardı.

DIG vs C9

Günün dördüncü karşılaşmasında temsilcimiz Armut’un bulunduğu Dignitas ve Cloud9 karşı karşıya geldi. Henüz ligde galibiyet alamayan Dignitas maça iyi başlamıştı. Cloud9 karşısında üstünlüğünü orta oyunda kaybeden Dignitas aşırı güçlü konumdaki Lucian’ı durdurmayı başaramadı üstünlüğü rakibi Cloud9’a kaptırdı. Karşılaşmadan galibiyet ile ayrılan Cloud9 ligde ikinciliği Evil Geniuses ile paylaşıyor. Dignitas ise henüz galibiyet alamayan tek takım.

TSM vs GG

Günün son karşılaşması TSM ile Golden Guardians arasında oynandı. Oldukça yavaş başlayan mücadelede ilk alamet için yapılan savaşa kadar kan dökülmedi. Alameti ve takım savaşını kazanan TSM oldu. Dakika 24’de gerçekleşen takım savaşı maçın kırılma noktası oldu. Zaten önde olan Zeri artık çok öne geçmiş TSM rakibini durduramaz olmuştu. Dakika 32’de baron sonrası yapılan savaş ile maçı bitiren Golden Guardians oldu. Aldıkları galibiyet ile beşinciliği diğer 3 takım ile paylaşıyor.

Yorum Yap

Aradığın kelimeyi yaz ve ENTER tuşuna bas ;)

Sepet (0)