JD GAMING VE GEN.G ÇEYREK FİNALLERDE!

Dünya Şampiyonası İsviçre Usulü Aşaması 3. gün karşılaşmalarında rakiplerini mağlup etmeyi başararak üçüncü galibiyetlerini elde eden JDG ve GEN çeyrek finallere adını yazdıran takımlar oldu.

Günün ilk karşılaşmasında iki LPL temsilcisi JD Gaming ve LNG Esports karşı karşıya geldi. Serinin ilk maçını kazanan JDG karşılaşmaya önde başladı. Serinin ikinci maçında başarılı takım savaşları ile maçı kazanan LNG seriye geri dönmeyi başarsada serinin son maçını kazanan JD Gaming galibiyete uzandı. JDG çeyrek finallere yükselirken LNG aldığı ilk mağlubiyetin ardından bir sonraki rakibini bekliyor.

Günün ikinci karşılaşmasında G2 Esports ve Gen.G karşı karşıya geldi. Serinin ilk maçına önde başlayan G2 orta oyundan sonra üstünlüğünü kaybedince Gen.G serinin ilk maçını kazanmayı başardı. Serinin ikinci maçına yasaklama seçim ekranından itibaren çok daha sağlam çıkan Gen.G ikinci maçı kazanarak temiz bir galibiyet elde etti. Gen.G çeyrek finallere çıkmayı başarırken G2 Esports ilk mağlubiyetin ardından sonraki rakibini bekliyor.

Yorum Yap

Aradığın kelimeyi yaz ve ENTER tuşuna bas ;)

Sepet (0)