IEM RIO MAJOR LEGENDS AŞAMASI BAŞLIYOR

Dün oynanan karşılaşmaların sonuçlanmasıyla birlikte Legends aşamasına yükselmeyi başaran 8 takım belirlenmiş oldu. Bunlar hangi takımlar bir göz atalım.

Üstte Legends aşamasında gördüğünüz 8 takım halihazırda rakiplerini bekleyen takımlardı.
Altta bulunan 8 takım Challenger aşamasında mücadele edip kazanan takımlar.

Challenger Aşamasının Karşılaşma Sonuçları:

Challenger Aşaması

Bildiğiniz üzere Challenger aşamasında 16 takım vardı. Bu takımlar Legends aşamasın çıkmak için mücadele ettiler ve 8 takım üst tura çıkmayı başardı. Challenger aşamasından Legends aşamasına yükselen 8 takım şunlar:

MOUZ ilk turda Outsiders, ikinci turda Evil Geniuses ve üçüncü turda Fnatic karşısında aldığı galibiyetler sonrasında 3-0 ile Legends aşamasına çıkan ilk takım oldu.

BAD NEWS EAGLES ilk turda oonation, ikinci turda BIG ve üçüncü turda GamerLegion karşısında aldığı galibiyetlerin ardından Legends aşamasına yükselmeyi başardı. Bir diğer 3-0 takımıydı.

BIG ilk turda Furia karşısında aldığı galibiyetin ardından ikinci turda Bad News Eagles karşısında mağlubiyet almıştı. Sonrasında Grayhound ve 9z Team karşısında aldığı iki galibiyetle birlikte Legends aşamasına yükselmeyi başardı.

OUTSIDERS ilk turda Mouz karşısında aldığı mağlubiyetin ardından IHC Esports, Team Vitality ve Fnatic karşısında aldığı galibiyetler ile Legends aşamasın yükselmeyi başardı.

FURIA ilk turda BIG karşısında kaybeden Furia Oonation, OG ve GamerLegion karşısında aldığı galibiyetlerle Legends aşamasına yükselmeyi başardı.

TEAM VITALITY ilk turda Imperial karşısında aldığı galibiyetin ardından GamerLegion karşısında ikinci turda mağlubiyet aldı. Üçüncü turda Outsiders’a yenilen Vitality beşinci turda Grayhound altıncı turda ise OG karşısında aldığı galibiyetler ile birlikte Legends aşamasına yükselmeyi başardı.

CLOUD9 ilk turda Fnatic ikinci turda Grayhound karşısında aldığı mağlubiyetlerin ardından üçüncü turda Imperial karşısında galibiyet aldı. Dördüncü turda Evil Geniuses ve beşinci turda GamerLegion karşısında galibiyete ulaşan Cloud9 Legends aşamasına yükselmeyi başardı.

FNATIC ilk turda Cloud9 ikinci turda OG karşısında galibiyet aldıktan sonra üçüncü turda Mouz dördüncü turda Outsiders karşısında mağlubiyet alarak beşinci turda 9z Team karşısına çıktı. Aldığı galibiyet ile birlikte Legends aşamasına yükselmeyi başardı.

Legends Aşaması ilk Gün Eşleşmeleri:

MOUZ vs Team Liquid
Team Spirit vs Bad News Eagles
FaZe Clan vs Cloud9
Sprout vs BIG
Team Vitality vs Notus Vincere
Outsiders vs Heroic
Furia Esports vs ENCE
Ninjas In Pyjamas vs Fnatic

Legends aşaması 5 Kasım(bugün) başlıyor.

Yorum Yap

Aradığın kelimeyi yaz ve ENTER tuşuna bas ;)

Sepet (0)