GTA 6’DAN SIZDIRILDIĞI İDDİA EDİLEN OYNANIŞ GÖRÜNTÜLERİ

GTA 6’nın aktif olarak geliştirilmekte olduğu doğrulansa da oyun hakkında pek bir şey bilinmiyordu. Geçtiğimiz birkaç ay boyunca bu konuda birkaç sızıntı oldu. Güvenilir kaynaklar GTA 6’da üç oynanabilir karakter olmayacağını ortaya koyarken, Rockstar’ın Grand Theft Auto 6’da foto gerçekçilik için uğraştığı öne sürüldü. Bugün bu sızıntılara bir yenisi daha eklendi.

https://twitter.com/TheAgentJones/status/1571376260642930688

Bir twitter kullanıcısı GTA 6’dan sızdırıldığı iddia edilen görüntüleri paylaştı. Görüntülere baktığımızda hakikaten oyunun erken yapım aşamasından olabileceğini düşündüğümüz görüntüler sosyal medyada gündem oldu.
YouTube ve Twitter başta olmak üzere tüm sosyal medya platformlarında dolaşmaya başlayan görüntüler yeni karakter animasyonlarınıNPC yani oyuncu olmayan karakterin etkileşimlerini, bir restoran soygununu ve polisle çatışma sahnelerini gözler önüne seriyor. Ayrıca oyundaki iki ana karakterden birinin kadın olacağını da görüyoruz.

Yukarıdaki görselde gördüğümüz kadarıyla GTA 6’nın Vice City’de geçtiği kesinleşmiş oldu.

GTA 6 Sızıntısının kaynağı?

GTA 6 ile ilgili yayınlanan son görüntüler bugüne kadarki en gerçek sızıntı olabilir. Zira videolar daha önce Uber’i de hacklediği iddia edilen bir bilgisayar korsanından geldi. GTAForums‘da teapotuberhacker ismiyle boy gösteren kullanıcının ayrıca projenin kaynak kodunun 10 bin satırını da yayınladı. İfşa edilen materyaller oyun hakkında bazı önemli detayları açığa çıkarıyor.
Sizce yayınlanan video ve görseller GTA 6’dan mı yoksa fake mi?

Yorum Yap

Aradığın kelimeyi yaz ve ENTER tuşuna bas ;)

Sepet (0)