GEFORCE NOW’IN ÜCRETSİZ VERSİYONU ARTIK REKLAMLI OLACAK

NVIDIA’nın GeForce Now hizmetini ücretsiz olarak kullanan oyun severler, artık iki dakikaya kadar reklam izlemek durumunda kalabilirler.

NVIDIA, GeForce Now hizmeti için ücretsiz bir versiyon da sunuyor ve bu versiyonda, kısa oturumlarla GeForce Now deneyimini yaşamak mümkün oluyor. Ücretsiz sürümde oyuncular, hizmeti kullanabilmek için boş yer olmasını beklemek zorunda. Bundan sonra bu bekleme sürecinde kullanıcılar, iki dakikaya kadar reklamlar görmeye başlayacaklar.

GeForce Now, dev bir internet kafe gibi düşünülebilir. Ücretli aboneler için ayrılmış olan masalar var ve orada her zaman yer bulunuyor. Ücretsiz olarak GeForce Now kullanmayı isteyenler ise belirli sayıda bilgisayarın boşalmasını bekliyorlar, oturduklarında da internet kafeci bilgisayarlarını 1 saatlik açıyor. Şimdi ise sıra beklerken iki dakikaya kadar reklam izlenmesi gerekecek.

Firmanın açıklamalarına göre bu değişiklikle birlikte reklam izleyen oyun severler, bir anlamda da bu ücretsiz hizmetin maddi olarak desteklenebilmesine yardımcı olacak. Böylece NVIDIA, daha fazla cihazı sisteme dahil edebileceklerini ifade ediyor. Bu da bekleme süresinin kısalabilmesine olanak tanıyacak.

Yorum Yap

Aradığın kelimeyi yaz ve ENTER tuşuna bas ;)

Sepet (0)