GAM ESPORTS WORLDS 2023’E VEDA ETTİ.

Dünya Şampiyonası İsviçre Usulü Aşaması 7. gün karşılaşmalarında GAM Esports ve Dplus KIA karşı karşıya geldi. Karşılaşmayı 2-0 kazanan Dplus KIA turnuvanın beşinci turuna çıkmayı başarırken GAM Esports mağlubiyetin ardından Worlds 2023’e veda etti.

Serinin ilk maçında erken oyunda alt koridorda alınan skorlar ile üstünlüğü eline alan Dplus KIA ejderhalar üzerinde hakimiyet kurarak dakika 22’de ejder ruhunun sahibi oldu. Ejder ruhunu aldıktan sonra rakip ormancıyı düşüren DK sonrasında kolay bir Baron almayı başardı. Baron güçlendirmesi ile birlikte alt ve orta koridor inhibitörlerini açan DK alınan skorlar ile birlikte maçı bitirmeye gitti. Serinin ilk maçını dominant bir performans ile kazanan DK seriye önde başladı.

Serinin ikinci ve son maçında erken oyunda Canyon’ın yardımı ile öne geçmeyi başaran DK dakika 15’te ikinci alamet için gerçekleşen takım savaşını Showmaker’ın yaptığı dörtte dört ile kazanmayı başardı. Savaşın sonunda alameti GAM alırken DK takımının üçüncü ejderini almayı başardı. Dakika 22’de orta koridorda başlatılan takım savaşını kazanan DK alınan 3 skorun ardından kolay bir Baron aldı. Baron güçlendirmesini ve ejder ruhunu alan DK alt koridordan kuşatmaya başladı. Kuşatma sırasında çıkan takım savaşını kazanan DK inhibitörü aldıktan sonra nexus kuşatmasına başladı. Yapılan son takım savaşını kazanan DK maçı bitirerek seride ikinci maçı kazandı.

Yorum Yap

Aradığın kelimeyi yaz ve ENTER tuşuna bas ;)

Sepet (0)