![](https://itcespor.com/wp-content/uploads/2023/05/resim_2023-05-26_235405746-1200x675.png)
VCT EMEA Playoff aşamasında temsilcimiz FUT Esports, Masters Tokyo bileti için kaybedenler grubunda NAVI karşısına çıktığı seriyi 2-0 kazanarak Masters’a gitme hakkı kazandı.
Seriye iyi başlayan FUT Esports kendi seçimi olan Lotus haritasında 13-8 kazanmayı başararak seriye 1-0 önde başladı.
![](https://itcespor.com/wp-content/uploads/2023/05/image-40-1024x576.png)
Serinin ikinci haritası NAVI’nin seçimi olan Fracture’da oynandı. Serinin ikinci haritasını 13-7 kazanan FUT Esports seriyi 2-0 kazanan takım oldu. Aldığı galibiyet ile kaybedenler finalinde Team Liquid ile eşleşen temsilcimiz kazanması halinde adını büyük finale yazdırmayı başaracak.
![](https://itcespor.com/wp-content/uploads/2023/05/image-41-1024x576.png)
Temsilcimize kalan playoff maçlarında ve Masters Tokyo karşılaşmalarında başarılar dileriz.