FUT ESPORTS, EMEA MASTERS TURNUVASINDAN ELENDİ

Temsilcimiz FUT Esports dün akşam oynanan karşılaşmaların ardından B grubundaki karşılaşmalarını tamamladı. Dün çıktığı üç karşılaşmadan da mağlubiyet ile ayrılan FUT Esports grubunda ilk iki sıraya giremeyince çeyrek final biletini alamayarak turnuvadan elendi.

Günün ilk karşılaşmasında Macko Esports karşısına çıkan FUT Esports arka arkaya yakalanıp eksik girdiği takım savaşlarını kaybedince ilk karşılaşmadan mağlubiyet ile ayrıldı.

Günün ikinci karşılaşmasında Macko Esports karşısına çıkan FUT Esports galip gelmeyi başarsaydı en kötü ihtimalle eşitlik bozma mücadelesinin ardından çeyrek final biletini alabilirdi. İkinci maçta alınan mağlubiyetin ardından her şey son senaryo olan Aegis karşılaşmasının sonucuna bağlıydı.

Bu son senaryoda günün üçüncü ve son karşılaşmasında Aegis’e karşı oynanan maçtan galibiyet alması durumunda FUT Esports finallere çıkmak için Macko Esports ve Movistar Riders maçının galibinin Macko Esports olması durumunda Movistar Riders ile eşitlik bozma mücadelesi sonrası çeyrek final biletini kazancaktı. Günün üçüncü karşılaşmasında Aegis karşısında alınan mağlubiyetin ardından FUT Esports tüm şansını kaybetti.

Yorum Yap

Aradığın kelimeyi yaz ve ENTER tuşuna bas ;)

Sepet (0)