![](https://itcespor.com/wp-content/uploads/2022/09/ESL-Pro-League-preview-generic.jpg)
ESL Pro League Sezon 16 C Grubu Maçları Tamamlandı.
Dün oynanan karşılaşmalar sonrası C Grubunda son tablo şu şekilde:
![](https://itcespor.com/wp-content/uploads/2022/09/IMG_20220919_022245-1024x620.jpg)
![](https://itcespor.com/wp-content/uploads/2022/09/channels4_profile.jpg)
MOUZ, C grubunu lider tamamladı.
Grup aşaması boyunca oynadığı beş maçta sadece Astralis takımına mağlup olan MOUZ, grup aşamasını raunt farkı ile lider tamamlamayı başardı ve play-offlara çeyrek finalden başlama şansını elde etti.
![](https://itcespor.com/wp-content/uploads/2022/09/30955beb1c34933db9b92de8b228fbae463eb84e-1920x1080-1-1024x576.png)
Heroic, C grubunu ikinci sırada tamamladı.
Grup aşaması boyunca oynadığı beş maçta yalnızca grup lideri MOUZ’a mağlup olan Heroic, grup aşamasını ikinci sırada tamamlayarak play-offlarda mücadele etmeye hak kazandı.
![](https://itcespor.com/wp-content/uploads/2022/09/CompLexity-Rebrand-Logo-1200x675-1-1024x576.jpg)
Complexity, C grubunu üçüncü sırada tamamladı.
Grup aşamasında sürpriz bir şekilde ENCE, HEET ve Astralis takımlarını mağlup etmeyi başaran Complexity C grubunu üçüncü sırada tamamlayarak play-offlarda mücadele etmeye hak kazandı.
![](https://itcespor.com/wp-content/uploads/2022/09/32b47ff2aba5a9f5adeec6b9caf1732f-1024x640.jpg)
Astralis, ENCE ve HEET play-off yarışının dışında kaldı.
Grup aşamasını dördüncü sırada tamamlayan Astralis oynadığı beş maçta MOUZ ve ENCE takımlarını mağlup etmeyi başardı fakat bu galibiyetler onları play-off macerasına taşıyamadı.
Grup aşamasını beşinci sırada tamamlayan ENCE, oynadığı beş maçta yalnızca grup sonuncusu HEET takımını mağlup etmeyi başardı ve play-off macerasının dışında kaldı.
Grup aşamasını sonuncu sırada tamamlayan HEET, oynadığı beş maçta yalnızca Astralis takımını mağlup etmeyi başardı ve play-off macerasının dışında kaldı.
21 Eylül 2022 Tarihinden itibaren D Grubu karşılaşmaları ile ESL Pro League devam ediyor olacak.