ESL Pro League Sezon 16 C Grubu Maçları Tamamlandı.

Dün oynanan karşılaşmalar sonrası C Grubunda son tablo şu şekilde:

MOUZ, C grubunu lider tamamladı.

Grup aşaması boyunca oynadığı beş maçta sadece Astralis takımına mağlup olan MOUZ, grup aşamasını raunt farkı ile lider tamamlamayı başardı ve play-offlara çeyrek finalden başlama şansını elde etti.

Heroic, C grubunu ikinci sırada tamamladı.

Grup aşaması boyunca oynadığı beş maçta yalnızca grup lideri MOUZ’a mağlup olan Heroic, grup aşamasını ikinci sırada tamamlayarak play-offlarda mücadele etmeye hak kazandı.

Complexity, C grubunu üçüncü sırada tamamladı.

Grup aşamasında sürpriz bir şekilde ENCE, HEET ve Astralis takımlarını mağlup etmeyi başaran Complexity C grubunu üçüncü sırada tamamlayarak play-offlarda mücadele etmeye hak kazandı.

Astralis, ENCE ve HEET play-off yarışının dışında kaldı.

Grup aşamasını dördüncü sırada tamamlayan Astralis oynadığı beş maçta MOUZ ve ENCE takımlarını mağlup etmeyi başardı fakat bu galibiyetler onları play-off macerasına taşıyamadı.

Grup aşamasını beşinci sırada tamamlayan ENCE, oynadığı beş maçta yalnızca grup sonuncusu HEET takımını mağlup etmeyi başardı ve play-off macerasının dışında kaldı.

Grup aşamasını sonuncu sırada tamamlayan HEET, oynadığı beş maçta yalnızca Astralis takımını mağlup etmeyi başardı ve play-off macerasının dışında kaldı.

21 Eylül 2022 Tarihinden itibaren D Grubu karşılaşmaları ile ESL Pro League devam ediyor olacak.

Yorum Yap

Aradığın kelimeyi yaz ve ENTER tuşuna bas ;)

Sepet (0)