EMEA MASTERS’TA İLK YARI FİNAL EŞLEŞMESİ BELLİ OLDU!

Dün akşam saatlerinde oynanan çeyrek final karşılaşmalarının ardından iki takım adını yarı finale yazdırmayı başardı. Movistar Riders ve BK ROG Esports’un karşı karşıya geldiği mücadeleden 3-0 galibiyet ile ayrılan Movistar Riders adını yarı finallere yazdırmayı başaran ilk takım oldu. BKR aldığı mağlubiyetin ardından turnuvaya veda etti.

Çeyrek finallerin ikinci karşılaşması ise Macko Esports ve GTZ Esports arasında oynandı. Karşılaşmayı 3-0 kazanmayı başaran Macko Esports adını yarı finallere yazdıran ikinci takım oldu. Ön eleme aşamasından çeyrek finallere kadar yükselmeyi başaran GTZ Esports ise mağlubiyetinin ardından turnuvaya veda etti.

EMEA Masters yarı final karşılaşmalarının ilki Movistar Riders ve Macko Esports arasında 31 Ağustos’ta oynanacak karşılaşmayı kazanan takım ilk final biletinin sahibi olacak.

Temsilcimiz Denizbank İstanbul Wildcats’in içinde bulunduğu diğer 4 takımın çeyrek final mücadelesi ise bu akşam gerçekleşecek ve kazanan takımlar yarı finalde eşleşecek. Temsilcimize mücadelesinde başarılar dileriz.

Yorum Yap

Aradığın kelimeyi yaz ve ENTER tuşuna bas ;)

Sepet (0)