EMEA MASTERS’A GİDECEK SON TCL TEMSİLCİSİ YARIN BELLİ OLUYOR!

Türkiye Şampiyonluk Ligi Yaz Mevsimi Finalleri 2. Tur yarın akşam oynanacak Eternal Fire vs FUT Esports eşleşmesi ile tamamlanacak. Kazanan takım adını yarı final karşılaşmasına yazdırarak NASR Esports’un rakibi olacak. Ayrıca bu karşılaşmayı kazanan takım mevsim finallerinde ilk 3 takımdan birisi olduğu için bölgemizi EMEA Masters’ta temsil edecek son takım olacak.

Eternal Fire ve FUT Esports’un karşılaşması yarın akşam saat 19:00’da başlayacak.

Eternal Fire ve FUT Esports yaz mevsiminde iki kez karşı karşıya geldi karşılaşmaların bir tanesini FUT kazanırken bir diğerini EF kazanmayı başardı.

Karşılaşma hakkında tahminde bulunmak gerekirse 5. maça uzayacağını düşündüğüm bir seri olmakla beraber seçim ve yasaklama ekranında FUT tarafının rakibine LeBlanc bırakmak istemeyeceğini bu sebeple orta koridorda daha çok Ahri, Azir, Xerath ve Syndra gibi seçimleri göreceğimizi düşünüyorum. Orman için Ivern, Maokai ve Sejuani seçim ve yasaklamalarını çok sık göreceğimizi, olası orta koridor Jayce tercihiyle beraber alt koridorda Kai’sa ve Varus gibi nişancılara yönelebilir takımlar bunların dışında Xayah ve Aphelios tercihlerini her iki nişancı da yapmayı seviyor. Destek olarak alınabilecek şampiyonlar oldukça sınırlı sayıda bunlar Rell, Rakan, Nautilius ve Leona gibi tercihler. Üst koridorda Ornn, Renekton, Gragas ve Aatrox gibi tercihler göreceğiz gibi duruyor.

Yorum Yap

Aradığın kelimeyi yaz ve ENTER tuşuna bas ;)

Sepet (0)