EMEA MASTERS GRUP AŞAMASI 2. GÜN KARŞILAŞMALARI TAMAMLANDI

EMEA Masters grup aşaması ikinci gün karşılaşmaları tamamlandı. B ve C gruplarının karşılaşmalarının oynandığı ikinci günün ardından oluşan puan tablosu şu şekilde:

B grubunda yer alan temsilcimiz FUT Esports günün ilk karşılaşmasında İspanya temsilcisi Movistar Riders karşısından galibiyet ile ayrılarak güne 1-0 başladı.

Günün ikinci karşılaşmasında İtalya temsilcisi Macko Esports karşısında aldığı mağlubiyet ile ilk mağlubiyetini alan temsilcimiz. Günün üçüncü ve son karşılaşmasında Aegis karşısına çıktğı mücadeleden galibiyet ile ayrılmayı başararak günü 2-1 kapatmayı başardı. Çıktığı bütün karşılaşmalardan mağlubiyet ile ayrılan Fransa temsilcisi Aegis B grubunda sonuncu sırada yer alıyor.

C grubunda namağlup lider Fransa temsilcisi LDLC OL birinci sırada yer alırken temsilcimiz Neramin’in yer aldığı Orbit Anonymo günün ilk karşılaşmasında eSuba karşısında galibiyete ulaştı ama sonraki maçlardan galibiyet alamadı. Teknik sorunlar nedeniyle sıkıntılı bir gün geçiren Orbit Anonymo grubunda 3. sırada yer alıyor.

Yorum Yap

Aradığın kelimeyi yaz ve ENTER tuşuna bas ;)

Sepet (0)