EMEA MASTERS GRUP AŞAMASI 1. GÜN TAMAMLANDI!

Grup Aşamasının birinci gününde A ve C grubu karşılaşmaları oynandı. Temsilcimiz Denizbank İstanbul Wildcats çıktığı üç maçı kazanarak namağlup A grubunun lideri konumunda OAE ve BSO karşısında nispeten zorlanmadan kazanan temsilcimiz günün son karşılaşmasında GTZ Esports karşısında 44 dakika süren mücadelenin ardından galip gelmeyi başardı. GTZ Esports 2 galibiyet 1 mağlubiyet ile temsilcimizin hemen arkasında yer alıyor. Orbit Anonymo karşısında mağlubiyet alan BISONS ise grubun son sırasında yer alıyor.

C grubunda günün ilk karşılaşmasında Macko Esports ve Karmine Corp karşı karşıya geldi ve karşılaşmayı beklenmedik bir şekilde Macko Esports kazandı. Günün geri kalan maçlarını kazanan Macko Esports grubunun namağlup lideri konumunda onları takip eden Karmine Corp 2 galibiyet 1 mağlubiyete sahip. Anorthosis Famagusta ise Nativz karşısında aldığı mağlubiyet sonrası ilk günü C grubunda sonuncu tamamladı.

EMEA Masters heyecanı bu akşam oynanacak B ve D grubu karşılaşmaları ile kaldığı yerden devam edecek. Temsilcimiz NASR Esports’a oynayacağı karşılaşmalarda başarılar dileriz.

Yorum Yap

Aradığın kelimeyi yaz ve ENTER tuşuna bas ;)

Sepet (0)