ELDEN RING SHADOW OF THE ERDTREE ÇIKIŞ TARİHİ BELLİ OLDU!

Elden Ring’in genişleme paketi Shadow of the Eerdtree çıkış tarihi belli oldu. Bandai Namco Entertainment Inc. ve FromSoftware Inc., çok beklenen Shadow of the Erdtree çıkış tarihi için açıklama yaptı. Bir de yeni fragman yayınlandı. Bu genişleme, ödüllü aksiyon RPG oyununun devamı niteliğinde ve 21 Haziran’da küresel olarak piyasaya sürülecek.

Tanrıça Marika’nın ilk adım attığı ve Messmer’in aleviyle kavrulmuş, büyük bir savaşla arındırılmış gizemli bir toprak parçası. Bu topraklar, Miquella’nın soyunu, gücünü ve tüm altın varlıklarını geride bırakıp, vaat edilen Lord’unun dönüşünü beklediği yer.

Shadow of the Erdtree’de oyuncular, yeni tehlikelerle ve patronlarla dolu bir maceraya atılıyor, Miquella’nın izini sürüyor ve Elden Ring hikayesinin karanlık yanını keşfediyor. Genişleme, PlayStation®5, PlayStation®4, Xbox One, Xbox Series X|S ve Steam® üzerinden PC için mevcut olacak. Ön siparişler şimdiden tüm platformlar için açıldı, bazı özel paketler ise temel oyunu içeriyor ki bu, genişlemeyi oynamak için gereklidir.

Yorum Yap

Aradığın kelimeyi yaz ve ENTER tuşuna bas ;)

Sepet (0)