2022 DÜNYA ŞAMPİYONASI ÖN ELEME GRUP AŞAMASI TAMAMLANDI.

Bugün oynanan karşılaşmaların tamamlanmasıyla birlikte ön eleme grup aşamasının sonuna geldik.
Grup aşamasını 1. bitiren iki takım doğrudan ana gruplara çıkarken, ikinci bitiren takımlar diğer grubun 3. ve 4. takımlarının oynayacağı beş maçlık serinin kazananı ile beş maçlık seri oynayacaklar. Bu serilerin sonunda kazanan takımlar Dünya Şampiyonası grup aşamasına katılmayı başaracak.

Ön Eleme Grup Aşamasında son durum.

Ön eleme aşamasını namağlup tamamlayan tek takım DRX oldu.
A grubunun birincisi Fnatic ve B grubunun birincisi DRX doğrudan grup aşamasına çıktı.
A grubunda oynanan eşitlik bozma karşılaşmaları ile birlikte grupta 2. olmayı başaran Evil Geniueses ile birlikte B grubunun ikincisi Royal Never Give Up bu gece oynanacak karşılaşmaların sonucunda belirlenecek rakiplerini bekliyorlar.

A grubunda Loud ve DetonatioN FocusMe bugün beş maçlık bir seri oynayacaklar kazanan takım RNG karşısında gruplara kalma mücadelesi verecek. BYG ve CHF A grubunda turnuvaya veda eden takımlar oldu.

B grubunda MAD Lions ve Saigon Buffalo arasında bu gece oynanacak karşılaşmanın kazananı EG karşısında gruplara giden son bilet için savaşacak. ISG ve IW B grubunda turnuvaya veda eden takımlar oldu.

3-4 Ekim Fikstürü

DRX grup aşamasında C grubuna yerleşmeyi başardı.
Fnatic A ya da D grubuna yerleşecek.
RNG gruplara kalırsa D grubuna yerleşecek.
EG gruplara kalırsa B grubuna yerleşecek.
MAD her iki seriyi kazanması durumunda RNG ile birlikte çıkarsa A grubuna yerleşecek RNG kaybetmesi durumunda A ya da D grubunda oynayacak.
Diğer takımların kazanması durumunda boş olan bir gruba yerleşecek.

Yorum Yap

Aradığın kelimeyi yaz ve ENTER tuşuna bas ;)

Sepet (0)